Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledková listina ŽENY

1 Vrágová Katka
2Lutovská Markéta
3Švecová Martina
4Lutovská MAMKA
5Smoláková Alena
6Laňová Lucie

Výsledková listina MUŽI

1Smolák Miroslav
2Novotný Petr
3Kleiner Toníček
4Topič Jiří
5Lutovský František
6Lutovský Jan
7Smolák Miroslav jn.
8Švec Tom
9Mareš Petr
10Švec Milan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

!!!

(stoker, 8. 8. 2007 13:13)

Tak zřejmě reaguji naposledy na dopisovatele pod úžasnými pseudonymi "novinář a taky novinář" neboť jejich reakcím a různým výkřikům příliš nerozumím a navíc mě baví reagovat na vtip vtipem a to u nich už nenalezám. Klidně si oba můžete myslet, že chyba je ve mě,to je klidně možné,takže teď opravdu "ujíždím"z této komunikace.

stoker

(novinář, 26. 7. 2007 22:11)

tak to jsi ujel! To jsem , ale čekal a nezklamal jsi......jo jo pořád se něco děje!!!!!!!!

??? Ha ha

(taky novinář, 25. 7. 2007 12:12)

:O))

???

(stoker, 24. 7. 2007 11:40)

Tak za prvé,termíny jsou vždy dopředu známé,což dokazují počty účastníků.Za druhé,na nekalé způsoby,že poukazuji,toť Tvůj hrubý omyl jest,neboť jsem pouze a jen reagoval na nevšední sílu obou borců jejichž hody vždy bavily ostatní přítomné.No a za třetí na Tvůj poslední blábol z 24.07.2007 snad ani nehodlám reagovat,protože parta scházející se kolem víceboje má ráda sport,humor,recesi a nadsázku a ne příspěvky pohybující se na úrovni bulváru nevalné úrovně.Takže snad raději zůstaň skryt ve své noře.

Ha ha

(taky novinář, 24. 7. 2007 9:21)

tuším, že se ani nemyješ natož , že dokážeš plavat ........

STOKER

(novinář, 23. 7. 2007 10:03)

Chvíli jsem tu nebyl a ejhle nové výsledky.....no jenom jestli ten stoker jako vždy nekecá, vidím, že nebyl zrovna úspěšný a hned poukazuje na nekalé způsoby házení těch osůbek před ním! No jo co jsem vlastně čekal, že??!
Možná, že přijdu na příští závod jestli tady někdo ty další termíny odtajní. Plavu totiž velice dobře!

Velkorysost

(Pissodes, 6. 7. 2007 20:54)

Vítězové kritiku závodníků z pole poražených klidně přijmou neboť na body nemá vliv a úsměv je to nejlepší co je může potkat. Možná místo psaní story radši trénuj "O))

PODĚKOVÁNÍ

(SPOSCEO, 6. 7. 2007 16:31)

Jako již tradičně děkujeme závodníkům a divákům za účast- Co více si přát? Jen tak dále a houšť. Zítra držíme SLAPSKÝM DRAKŮM palce ať dobře reprezentují obec.

Šipkám zdar

(stoker, 6. 7. 2007 16:11)

Tak máme za sebou další supr soutěž.Odehrávali se líté boje mezi klany "Smolíků", Luťáků, Bobinovo partou,tradičně silnými Šveci(velkej a malej,rozuměj Míla a Tom)a námi dalšími osamocenými jedinci.Atmosfera bombastická a aréna "Sockovny" praskala ve švech a jen hučela obdivnými výkřiky.Jen Bobin při prvních úderech taťky Smolíka a Toníčka Klajnerovic, zatrnul.Vysvětlení je prosté.Tvrdé hody obou borců se kterými by velmi těžko soupeřil i mistr světa v hodu oštěpem, Honza Železný, poněkud narušovaly nejen terče,ale i stěnu za nimy,ale co všeuměl Bobin to jistě napraví.Zábava,humor to už neodmyslitelně patří k našemu víceboji,skvělé ceny,rivalita do posledních hodů a rozstřelů prodchnuly celou soutěž.Výsledky nejsou důležité hlavně,že ztratili favorité,Honza Luťák a Milan Švec.Toníček Klajnerů mne trochu naprd,když mě porazil v rozstřelu o třetí místo.No ale co je to skvělej soupeř,třeba na bouwlingu svým úderem rozbije halu a majitel ho diskne a já konečně porazím.Ještě jednou díky pořadateli je to skvělý a tradiční Bobinova základna s jeho šarmem a hlavně nepostradatelnými radami,kterak házet, rovněž.Přatelé sportu zdar a víceboji zvlášť.Končím tradičním,nemusí pršet stačí jen když kape,že jo vy na čele už vás skoro máme my tiše útočící ze zadu.Na konec snad ještě,že skupinu handicapovaných sportovců,kterou jsem tvořil jen já sám rozšiřila i Majka Lutovská,jak dokládá foto a naše čtvrtá místa jsou povzbuzení do dalších bojů.Díky Stoker